MATERIAŁ

W naszych pracach wykorzystujemy produkty marek ISOVER i PAROC,
Luźne wełny szklaną i mineralną, obie produkowane na jednych z najnowocześniejszych linii w europie.


SPRZĘT

Posiadamy unikatowe w Polsce agregaty produkcji amerykańskiej, pozwalające podawać materiał na wysokość kilkunastu kondygnacji i uzyskiwać wydajność do 1000m2 ułożonej izolacji w ciągu jednego dnia pracy.


TECHNOLOGIA

Przy zastosowaniu metody pneumatycznej unika się konieczności składowania materiału, transportu pionowego, uciążliwości związanych  
z wykonywaniem prac na wysokości. Dwuosobowa ekipa i podawanie materiału na zewnątrz budynku powoduje że nie występują uciążliwości dla mieszkańców budynku.

ZASTOSOWANIE

Powyższe parametry spowodowały że nasza technologia doskonale sprawdza się przy dociepleniach:

  • hal przemysłowych - współpracujemy m.in. z firmą llentabhallen, czołową firmą stawiającą hale stalowe na terenie kraju. każdorazowo występuje tutaj docieplenie podsufitki ( stropu) od kilkuset do kilku tysięcy metrów kwadratowych.

  • ferm drobiu - fakt ,że są to również obiekty o dużych powierzchniach, gdzie utrzymanie odpowiednich temperatur zarówno w zimie jak i w lecie (zabezpieczenie przed przegrzewaniem) ma pierwszorzędne znaczenie, powoduje, że z powodzeniem docieplamy zarówno nowe obiekty jak i te już istniejące.

  • budynków wielorodzinnych. jedyna skuteczna metoda jeżeli chodzi o docieplenia stropodachów wentylowanych. duże straty ciepła występujące w tych przegrodach, brak możliwości zastosowania materiałów termoizolacyjnych w postaci płyt lub mat ( ze względu na wielkość przestrzeni międzystropowej) szybki zwrot nakładów spowodowany atrakcyjną ofertą cenową naszej firmy, spowodowały, że znakomitą większość naszych prac wykonujemy w zasobach mieszkaniowych spółdzielni mieszkaniowych.

  • inne przegrody budowlane. wszędzie tam gdzie występują przestrzenie zamknięte i gdzie z różnych względów konieczne jest położenie izolacji termicznej np.: mury szczelinowe, dachy skośne, kanały przesyłowe c.o., szachty.